Haberleşme Altyapısı

Haberleşme Altyapısı

10 yıllık sektör tecrübesi, çözümleri ve projeleri ile pazarın en prestijli firmalarından birisi konumunda olan Yeniçağ, analog ses iletişimi, sayısal IP teknolojileri, hibrit veya IP santral çözümleri ile müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Ses çözümlerinde, IP protokol desteği ile uygulama zenginliği kazanılarak, işletmelerin santral çözümleri sadece ses iletişimi gereksinimlerini karşılamanın yanı sıra, diğer IP uygulamaları ile de entegre edilebilir olmuştur. Böylece Tümleşik İletişim Çözümleri kavramı ortaya çıkmıştır.

* Konferans çözümleri ile kullanıcılar ister ses, ister video ile bu ortamlara dahil olabilmekte,

* Yerden ve zamandan bağımsız olarak, IP iletişim altyapısı olan her lokasyondan, merkezdeki iletişim çözümünün bir kullanıcısı olabilmekte,

* Kullanıcılar; analog, sayısal, IP telefon setleri, yazılım tabanlı bilgisayarlarda çalıştırılabilen uygulamalar (Softphone) ile veya mobil telefonlarında çalıştıracakları birer uygulama ile merkezdeki, iletişim platformunun birer parçası olarak, tüm uygulamalardan faydalanmakta,

* Bütün kullanıcıların, birbirlerinin durum bilgilerini (Precense) izledikleri uygulamalar desteklenirken, anlık mesajlaşma (Instant Messaging), dosya paylaşımı yapabilmektedirler.

Böylece işletmelerde verimlilik maksimum seviyeye gelirken, iletişim maliyetleri düşmektedir.

shared on wplocker.com