Uşak Kamu-Sen Üyelerine Yabancı Dil Desteği

Kamu-Sen Uşak Temsilcisi Ahmet Gürten ve Türk Sağlık-Sen Uşak Şube Başkanı Mehmet Özkuk ile Uşak Yeniçağ Eğitim-Danışmanlık Firması Genel Müdürü Ebru Sakallı bir araya gelerek  “İngilizce Yaşama Hoşgeldiniz” Sözleşmesini imzaladılar.

Kamu-Sen üyeleri ve birinci derece yakınları %35 varan indirimler ve taksit imkanlarıyla Dünya standartlarında ünlü Callan Method ile 100 saatlik İngilizce eğitiminden faydalanacaklar.

Uşak Yeniçağ Genel Müdürü Ebru Sakallı, “English Life ile dil eğitiminde Cambridge Üniversitesi’nde de uygulanan Callan Metod’u uyguladıklarını ve en hızlı bu metot sayesinde büyük başarı yakaladıklarını söyleyerek 5 kıta 23 ülkede 400’den fazla eğitim kurumunda uygulanan Callan Metod’u, ‘çeyrek zamanda İngilizce’ sloganıyla aynı standart ve kalitede Uşak’ta sunmaktan mutluyuz, gururluyuz” dedi.

Kamu-Sen Uşak Temsilcisi Ahmet Gürten ise “üyelerimize ve ailelerine her türlü kültürel ve sosyal imkanların en iyisini sunma gayreti içerisindeyiz. Günümüzde Yabancı Dil bilmek her kapıyı açtığı gibi şüphesiz ki insana yaşamının her evresinde büyük avantaj sağlayacaktır, sizin her daim önde olmanızı sağlayacaktır bu bilinçle üye ve yakınlarına İngilizce Yaşama Hoşgeldiniz anlaşması ile yabancı dil hizmetini çok uygun fiyat ve taksit imkanlarıyla verecek olan bir eğitim hizmet protokolüne daha imza attık, eğitime yönelik yeni hizmetlerimiz devam edecektir.” dedi.

Kaynak

Leave a Comment

shared on wplocker.com