Veri İletişimleri Altyapısı

Yeniçağ, ses iletişim çözümleri ile 1990 yıllında başlayan hizmetlerine data ve görüntü gibi iletişim için gerekli tüm bileşenleri de eklemiştir. Böylece Yeniçağ, müşterilerine bağımsız bir marka ile farklı uygulamaların IP platformunda desteklendiği çözümleri sunar hale gelmiştir. Bu farklı uygulamaları yapısal kablolama altyapı projelerinden başlayarak, hem yerel iletişim ağları (LAN) hem de uzak alan iletişim ağları (WAN) üzerinde destekleyerek, müşterilerinin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan çözümleri oluşturmuştur.

Yerel iletişim ağ projelerinde; ister istiflenebilir, ister şase tipi mimaride olsun, kesintisiz çalışarak büyüyebilen, yüksek performanslı, yönetilebilir ve çoklu protokol (ses, video ve datanın bir arada desteklendiği) ortamlarını destekleyen çözümlerle, dünyanın bu konuda en ileri gelen üretici firmaları ile işbirliği yaparak müşteri ortamlarında uygulamaktadır.

Yeniçağ, yerel iletişim ağları üzerinde kablolu iletişim çözümlerinin yanında, kablosuz iletişim çözümlerini de yine en gelişmiş ürün ve teknolojileri kullanarak müşterilerine sunmaktadır. Böylece kablosuz ağlar ile yüksek hızlı, kesintisiz, ses, data ve videonun bir arada desteklendiği, kullanıcı ve uygulamanın yoğun olduğu ortamları desteklemek mümkün olmaktadır.

Uzak iletişim ağ projelerinde, Telekom altyapılarına bağlı olarak, ADSL, G.SHDSL, Metro Ethernet, SDH-Fiber, Kiralık Devre, Uydu İletişim ortamlarını kullanarak müşterilerine; çoklu protokol (ses, video ve datanın bir arada desteklendiği), yedekli-güvenilir ve yönetilebilir çözümler sunmaktadır. Bu anlamda değişik servis sağlayıcı firmalar ile işbirliği yaparak, müşterilerinin hem ses hem de data uygulamalarına farklı alternatif çözümler oluşturmaktadır.

shared on wplocker.com