Yazılım

Dünyanın ve Türkiye’nin lider kurumsal çözümleri

Yeniçağ dünyada gelişen teknolojik yenilikleri takip ederek, Türkiye pazarı için en uygun çözümleri belirleyerek kurumsal müşterilere geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bu amaçla gerek uluslararası gerekse yerli pazardaki üretici ve danışmanlarla sürekli yeni ilişkiler kurmakta, mevcut iş ortaklıklarını ise pazarın ihtiyaçlarına göre geliştirmektedir. Yeniçağ bu vizyon çerçevesinde, üretim ve finansal çözümlerden CRM ürünlerine, Satış/Dağıtım kanalı otomasyonundan süreç yönetim paketlerine kadar pek çok çözümü ile Türkiye’deki kurumların daha etkin yönetimi ve uluslararası arenada rekabet gücünün artması için çalışmaktadır.
Yeniçağ bu geniş ürün yelpazesini pazara sunarken yurt geneline dağılmış üçyüzden fazla teknoloji ortağı ile müşterilerine en uygun çözümleri profesyonel hizmet anlayışı ile ulaştırmayı hedeflemektedir.

Yeniçağ Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen yazılımlarını çeşitli iş ortaklıkları ile kurumların iş yönetimi uygulamalarında en doğru çözümlere ulaşmasını sağlamaktadır:

 

Finans/Üretim

LOGO Yazılım
1985 yılından bu yana şirketlerin verimliliğini arttırmaya yönelik çözümler üreten LOGO, bugün Türkiye yazılım sektörünün lideri. LOGO yıllara dayanan bilgi ve teknoloji birikimini, onbinlerce kullanıcının katkılarıyla işleyip KOBİ’lere en iyi çözümleri sunmakta kullanıyor.

YAMAN BİLİŞİM ile aşağıda çözümleri sunmaktayız.

CRM

Sage CRM
Otuz yıldan fazla bir süredir küçük ve orta boy işletmeler için iş yönetim yazılımları üreten Sage North America, İngiltere merkezli Sage Group bünyesinde faaliyet gösteriyor. Tüm dünyada 3 milyona yakın kurumsal kullanıcısı ile sektöründe dünya lideri olan Sage, Türkiye pazarında CRM ürünleri ile yer almaktadır.
Tüm dünyada milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen Sage CRM, Verimax ile artık Türk iş dünyasının da hizmetinde. Paket bir ürün olmanın getirdiği hızlı ve kolay kullanım özelliklerinin yanı sıra üstün uyarlanabilirlik avantajı ile Sage CRM orta ve büyük boy işletmeler için doğru çözüm. Ürün, kurum içi tüm kritik müşteri bilgilerine her an, her yerden ulaşmanızı sağlayarak departmanlar arası entegre bir yaklaşımla işinizi yönetmenizi sağlar. Benzersiz iş akışı modülü sayesinde kişilere bağımlı yürütülen bir çok işi otomatik hale getiren Sage CRM, süreçlerinizi hızlı ve doğru şekilde yürütmeniz için çalışır.

Gerçek 360° Görüntü ile Kurumsal Performansınızı artırın!
Hayal edin: En iyi satıcınız, en iyi müşterinizi arayarak yeni ürününüzü satmaya çalışıyor. Ancak bilmediği şeyler var: Aynı müşteri geçen hafta servis departmanınıza halen çözülememiş bir şikayet kaydı açtırmış, üstelik de geçen aydan hala ödenmemiş bir faturası var. Tahmin edebileceğiniz gibi görüşme hiç de güzel gelişmiyor.
Aynı müşteri, değişik senaryo: Bu sefer satış yetkiliniz ve müşteri hizmetleri temsilciniz sözkonusu müşteri ile ilgili her detayı biliyor ve şu an ilişkinin hangi aşamada olduğunun tam olarak farkındalar. Son beş yılda müşterinin ne kadar alım yaptığını, ödemelerinin nasıl düzenli olduğunu ve ne kadar nadir şikayet talebi olduğunu biliyorlar. Bunun için bu iki çalışanınız birlikte çalışarak müşterinin sorununu çözüp, kurumuna olan güvenini en üst düzeye çıkarabiliyorlar. Ve sonuç olarak müşteri sarkan ödemesini yapıyor ve yeni ürününüzü de satın alıyor.
İkinci senaryo size hayal ürünü mü geldi? Şaşırmakta haklısınız. Ancak Sage CRM’in güçlü ve etkili çözümleri ile artık siz de bu başarıyı yakalayabilirsiniz.
Satış, pazarlama ve müşteri hizmetleri departmanlarınızı entegre eden Sage CRM, tüm çalışanlarınızın ortak çalışmasını ve kritik bilgileri birbiri ile paylaşmasına olanak tanır. Müşteri ile ilişkide olan tüm bölümler, yeni müşteri bulmak, satışları daha hızlı kapatmak ve uzun vadeli, karlı ilişkiler kurmak için gereken tüm araçları kullanma ayrıcalığına kavuşurlar. Bunun yanısıra kullandığınız ERP veya finans yazılımı ile kolayca entegre olabilen Sage CRM, size kurumunuzun gerçek 360° görünümünü sunarak, en kritik kararları, en kısa sürelerde alabilme imkanı sunar.

Sage CRM Temel Özellikleri:

 • Satış Gücü Otomasyonu
  – Müşteri Yönetimi
  – Fırsat Yönetimi
  – Takvim ve Aktivite Yönetimi
  – Satış Hedefi Takibi ve Raporlama
  – Teklif ve Sipariş Takibi
  – Bölge Yönetimi
  – Süreç ve İş Akışı Otomasyonu
  – Eskalasyon ve Otomatik Uyarılar
 • Pazarlama Otomasyonu
  – Kampanya Yönetimi ve Raporlama
  – Dış Arama ve E-posta ile pazarlama
  – Aday ve liste Yönetimi
  – Müşteri segmentasyonu
  – Detaylı Kampanya Analizi
 • Müşteri Hizmetleri Otomasyonu 
  – Vaka Yönetimi
  – Raporlama
  – Şikayet Takibi
  – Bilgi Merkezi
  – İş Akışı Otomasyonu
  – Müşteri İletişimi Yönetimi
  – Müşteri Self-Servis Web Portalı
 • Microsoft Outlook Entegrasyonu
 • Web ve Mobil Erişim
 • Offline Senkronizasyon
 • CTI Entegrasyonu
 • Otomatik İş Akışı
 • Esnek Uyarlama Araçları
 • Kolay Kullanım

Verimax
Verimax, kurumların CRM, satış otomasyonu, pazarlama yönetimi, servis takibi ve çağrı merkezi ihtiyaçlarına tek noktadan çözüm sunan %100 yerli bir yazılım üreticisidir. Özellikle küçük ve orta boy işletmeler için ekonomik, esnek ve ölçeklenebilir ürünler sunan Verimax mevcut sistemlerle kolay entegrasyon özellikleri ve hızlı uyarlama süreçleri ile kurumların ihtiyaçlarına tam ve pratik çözümler sunar.
Verimax, kurumunuzun CRM, satış otomasyonu, pazarlama yönetimi, servis takibi ve çağrı merkezi ihtiyaçlarına tek noktadan çözüm sunan bir yazılım evidir. Özellikle küçük ve orta boy işletmeler için ekonomik, esnek ve ölçeklenebilir ürünler sunan Verimax mevcut sistemlerinizle kolay entegrasyon özellikleri ve hızlı uyarlama süreçleri ile sorunlarınıza tam ve pratik çözümler sunar.

Verimax CRM, Servis Yönetimi ve Çağrı Merkezi Çözümleri ile:

 • Satış ekibinizin verimliliğini artırarak cironuzu ve karınızı yükseltirsiniz
 • Daha odaklı pazarlama ile pazardaki etkinliğinizi artırırsınız
 • Dünya kalitesinde servis ile müşteri memnuniyetinizi en düst düzeye taşırsınız
 • Satış ve finans bilgilerini tek ortamda değerlendirip hızlı ve etkin kararlar alırsınız

BPM (İş Süreçleri Yönetimi)

Appian
Dünya BPM pazarının lider markası Appian, süreç, bilgi ve analiz yönetimi araçlarını tek bir paket ile müşterilerine sunan ilk üretici olarak öne çıkmaktadır. Proje uygulama süresinin kısalığı ve kolay kullanımı ile rakiplerine göre benzersiz çözümler sunan Appain, %100 web tabanlı çözümleri ile bugün dünya çapında 2.5 milyon kullanıcıya hizmet vermektedir.

Interneer
Interneer dünyanın öncü iş süreci ve iş akışı yazılım firmalarındandır. 7 yılı aşkın süredir; Interneer iş ve manual süreçleri entegre iş akışlarıyla tarayıcı tabanlı uygulamalara dönüştürmektedir. Interneer`ın patentli platform teknolojisi ile şirketler kullanımı kolay, küçük bir zaman diliminde az masrafla konuşlandırılabilen, esnek interaktif uygulamalara sahip olabilirler.
Satış ve Dağıtım Kanalları Yönetimi

Novosoft
Novosoft, otomatik veri toplama teknolojileri kullanarak işletmelerin verimlilik ve karlılığını arttırmayı hedefleyen bir yazılım üreticisidir. Onbeş yılı aşkın tecrübesi ile, her boyutta kurumun ihtiyaçlarına uygun paket çözümler üreten Novosoft, tedarik Zinciri Yönetimi, Varlık Yönetimi ve Saha Servis Yönetimi konularında Türkiye’nin önde gelen bir çok kuruluşuna hizmet vermektedir.
Service Pack

İdeal servis yöneticisi!
Satış sonrası servis hizmeti veren işletmeler için, arıza, bakım anlaşması, garanti, süreç takip, kalite kontrol ve değerlendirme özelliklerine sahip komple Servis Yönetim Çözümü.
Müşteri memnuniyeti sizin için her şeyden önce geliyorsa, Verimax Service Pack tam işletmenize göre. İş akışı yönetimi, ticari sistem entegrasyonu, santral bağlantısı ve Verimax CRM çözümleri ile bütünleşik çalışma özellikleri ile servis organizasyonunuz artık eksiksiz ve hızlı hizmet verecek.Orta boy servis ekipleri için komple yönetim paketi. Hızlı ve iyi işleyen bir servis organizasyonu için gereken tüm bileşenlere sahip olan Verimax Service Pack, CRM ve ticari paket entegrasyon seçenekleri ile sizi maksimum müşteri memnuniyeti hedefinize ulaştırmaya kararlı!

Verimax Service Smart Temel Özellikleri:

 • Cihaz teslimatı takibi ve aksesuar satışı için Ön Büro Yönetimi
 • İş emri ile tüm tamir sürecinin takip edilmesini sağlayan Teknik Servis Yönetimi
 • Her türlü hazır veya isteğe bağlı raporlamanın yapılabildiği esnek Raporlama Aracı
 • Aktivite atama ve atanan aktivitelerin takibi için Takvim ve fiş bazında Tarihçe Yönetimi
 • Detaylı filtreleme özelliği ile benzer kayıtları gruplandırma ve organize etme
 • Görevlerin belirtilen zamanda yapılmasını takip eden alarm ve uyarı araçları
 • Verimax CRM entegrasyonu ile tüm satış, servis, pazarlama ekibiniz için tek noktadan müşteri takibi
 • Gönderi çıkışlarının kontrolü için Gönderi (Kargo) Takibi
 • Sözleşmeli müşterilerin ve ürünlerin takibi için Bakım Sözleşmesi Yönetimi
 • İstendiğinde müşterilerinize internet üzerinden durum takibi imkanı sağlayan Web Portalı
 • Ticari Sistem Entegrasyonu ile ürün kataloğu, fiyatlandırma, fatura bağlantısı

Leave a Comment

shared on wplocker.com